درباره ما

از خستگی ها و شلوغی های روزمره که بگذریم، گاهی یه خلوت دنج و آروم، خیلی می‌چسبه…

داستان گلون از یکی از همین روزهای کلافگی و سردرگمی شروع شد. وقتی برای فرار از این حال و هوا به گلخونه کوچک خونه پناه بردم. حس آرامش و تازگی و طراوت، تمام دل مشغولی هامو از بین برد و من ساعت‌ها آرام و رها محو تماشای گل‌های زیبا بودم.

با خودم گفتم چقدر خوب می‌شد اگه این حس خوب رو همه تجربه کنند و از داشتن گل‌هایی سرسبز و شاداب لذت ببرند.

اما برای رسیدن به این هدف دو مشکل بزرگ وجود داشت:

اول پیدا کردن تولیدکننده‌های گل، که محصول با کیفیت و قیمت مناسب عرضه کنند و دوم آموزش‌های جامع و راهنمای اصولی نگهداری گل‌ها و گیاهان.

به تدریج موضوع جدی شد و گلون شکل گرفت. اعضای تیم همکاری خودشون رو آغاز کردند تا بتونند در مسیر توسعه پرورش گل و گیاه، گام مؤثری بردارند.

شاید این می‌تونه یه تعریف مناسب از گلون باشه:

“گلون دلال گل و گیاه نبوده و رسالت خویش را یکپارچه‌سازی گلخانه‌های سراسر کشور می‎داند. گلون را می‌توان یک نمایشگاه گل اینترنتی دانست که به تولید کننده‌های تمامی استان‌ها، امکان فعالیت و فروش محصول، و به کاربران، امکان انتخاب و خریدی آسان و مطمئن می دهد.”

چشم‌انداز یک ساله:

گلون با فعالیت‌های مستمر و تحقیقات میدانی، بهترین آموزش‌های تخصصی گل و گیاهان رایج و مورد توجه هموطنان عزیز را تکمیل و به صورت رایگان به اشتراک خواهد گذاشت و بدین ترتیب به بستری باثبات و مطمئن، برای تبادل گل و گیاه، خرید و فروش ملزومات و محصولات مرتبط و با تضمین دریافت مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده تبدیل خواهد شد.

بستن
مقایسه